درباره ما

درباره فارمو

شرکت فارمو با بهره‌گیری از آخرین فنّاوری روز دنیا و بهترین نیروهای متخصص در زمینه تولید و تأمین تجهیزات گرمایشی، سرمایشی و آبرسانی فعالیت دارد. فارمو درصدد است تا محصولات خود را منطبق با آخرین استانداردهای جهانی و کیفیتی بی‌همتا برای بخش‌های مختلف بازار همچون محیط‌های صنعتی – کارگاهی، کشاورزی، ساختمان‌سازی، مراکز پزشکی و درمانی، اماکن ورزشی و مصارف خانگی تولید و تأمین کند.

ما در فارمو حامی زمین سبز هستیم و برآنیم تا راهکارهایی فنّاورانه به مشتریان خود عرضه کنیم تا قادر شوند از منابع و انرژی‌های تجدید ناپذیر کشور بصورتی هوشمندانه و پایدار استفاده نمایند. همچنین، با تضمین کیفیت، اعتماد و نوآوری در تولید و تأمین انواع راهکارهای گرمایشی، سرمایشی و آبرسانی برای مصارف صنعتی – تجاری، کشاورزی و خانگی سعی در ارتقای سطح کیفیت آسایش و آرامش مشتریان خود داریم.

شرکت فارمو با بیش از 15 سال فعالیت در زمینه تولید و تأمین تجهیزات گرمایشی، سرمایشی و آبرسانی توانسته در لیست برترین تولیدکنندگان کشور قرار گیرد. فارمو با بهره‌گیری از قدرت زنجیره فروش خود در 31 استان و بیش از 250 شهرستان در سراسر کشور، مفتخر به ارائه خدمات به مشتریان و مصرف کنندگان خود است.